Захист бізнес інтересів підприємств при формуванні трудових відносин та під час перевірок Держпраці

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

З метою оптимізації бізнес процесу щодо додержання законодавства про працю на підприємстві роботодавці можуть ініціювати проведення моніторингу стану кадрового обліку та діловодства для найбільш ефективних способів додержання норм законодавства про працю з питань трудових відносин, праці осіб з інвалідністю, забезпечення застосування правових норм щодо умов праці співробітників під час їхньої роботи, як наприклад, норм щодо тривалості робочого дня, відпусток, заробітної плати, використання праці дітей і підлітків та з інших подібних питань, у тій мірі, в якій роботодавці повинні забезпечувати застосування таких норм.

В результаті нашої співпраці Ви отримуєте захист своїх інтересів від перевірок Держпраці, при ведені господарської діяльності, що дозволить уникнути багатьох штрафів, паралізуючих бізнес процеси, ми створимо безпечні умови при яких мінімізуємо ризики перевірок та незаконних переслідувань органами Держпраці.

У результаті нашої співпраці Ви отримуєте консультації і послуги спрямовані на скорочення термінів реалізації проекту, мінімізації фінансових витрат, контроль ризиків будівництва.

При виявленні ризиків, нами буде розроблено методологію подальшого їх усунення шляхом вдосконалення бізнес процесу та приведення документації у відповідності до законодавства України. Зазначені послуги оптимізують бізнес процес, знизять ризики співпраці з недобросовісними особами при формуванні трудових відносин та сформують умови його захисту та безпеки.

Юридичний моніторинг додержання законодавства про працю
  • Оптимізація бізнес процесу з метою його захисту та безпеки при формуванні трудових відносин;
  • Юридична оцінка кадрового обліку та діловодства щодо додержання норм трудового права;
  • Консультація юриста/адвоката з трудового права;
  • Підготовка юристом/адвокатом працівників до перевірки Держпраці, інспекцій з праці;
  • Розробка, аналіз/моніторинг та корегування кадрової документації;
  • Виклик юриста/адвоката на місце проведення перевірки Держпраці, інспекцій з праці (вчасне юридичне супроводження планових/позапланових перевірок пов’язаних з Держпрацею дозволить уникнути багатьох штрафів, або можливо і взагалі не допустити проведення перевірки);
  • Юридичне супроводження перевірки Держпраці, інспекцій з праці;
  • Оскарження результатів перевірок Держпраці, інспекцій з праці.