Кейси

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.
Ухилення від виплати боргу

Стан на момент початку:

До нас звернувся клієнт, який зіткнувся з тим, що особа, яка заборгувала йому кошти, відмовилася повертати гроші та почала переховуватися. На момент звернення до нас, справа тягнулася вже багато місяців без жодного руху.

Перебіг справи:

Ми провели ряд дій та заходів, за результатами яких вдалося знайти місцезнаходження даної особи та її майна, подати в розшук автомобіль злодія та конфіскувати його на підставі цього подання.

Результат:

Невдовзі зловмисник сам вийшов на зв’язок та повернув зазначену суму, бажаючи уникнути суду та втрати майна. Справа була закрита за 22 дні з моменту звернення.

Рейдерське захоплення будинку

Стан на момент початку:

Ми отримали звернення громадянина, чиє помешкання намагалася незаконно захопити група невідомих осіб.

Перебіг справи:

Протягом однієї години, наші адвокати, разом із поліцією, прибули на місце подій, запобігши захопленню. Враховуючи, що зазначені особи вже потрапили в середину приміщення, тільки оперативна реакція дозволила втримати ситуацію. Схема працювала на основі підроблених документів.

Результат:

Наші експерти не дали зловмисникам захопити майно, вигравши необхідний час, за який ми домоглися визнання підроблених документів недійсними та посприяли виділенню державної охорони на даний об’єкт для попередження можливого повторення сценарію.

Викрадення рухомого майна

Стан на момент початку:

Фінансова компанія здала у лізинг спецтехніку, вартістю більш ніж 500 тис. євро, підприємцю, зареєстрованому в Донецькій області. З початком бойових дій на тимчасово окупованій території, він вирішив виїхати та прихопив із собою техніку, яка йому не належала. Протягом 3-х років, починаючи з 2014-го, справа була залишена без руху, опір почався вже на стадії реєстрації заяви про шахрайські дії.

Перебіг справи:

Ми провели комплекс дій та заходів, в результаті яких домоглися швидкого відкриття кримінального провадження, подання транспортного засобу в розшук, знайшли крадія та місцезнаходження екскаватора в одній із сусідніх областей.

Результат:

Після нашого втручання в тісному контакті з правоохоронними органами, справедливість була поновлена, техніка повернута законному власнику майна, а винні понесли заслужене покарання. Справу, яка тягнулася 3 роки, ми змогли закрити за три місяці.