Юридичні консультації та інжинірингові послуги у сфері будівництва

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Юридичне консультування у сфері будівництва

Юридичний супровід будівництва — це правовий аутсорсинг «під ключ» для компаній будівельної сфери, в рамках якої наша компанія виконує функціонал штатного юриста або цілого юридичного департаменту.

У результаті нашої співпраці Ви отримуєте консультації і послуги спрямовані на скорочення термінів реалізації проекту, мінімізації фінансових витрат, контроль ризиків будівництва.

Для подальшої оптимізації бізнес процесу юристи компанії забезпечують повне юридичне ведення проекту від ідеї до введення об'єкта будівництва в експлуатацію і гарантують дотримання вимог будівельних норм та правової безпеки, і здійснюють супровід об'єкту вже після завершення його будівництва.

Юридичне супроводження
  • супроводження при оформленні земельних ділянок, будівельних паспортів, містобудівних умов;
  • супроводження при укладанні договорів на проектування об'єктів, проведення експертизи, виконання ОВД, авторського та технічного наглядів;
  • супроводження при отриманні всіх дозвільних документів в органах ДАБІ, також при проведенні планових та позапланових перевірок;
  • супроводження при отриманні будівельних ліцензій, кваліфікаційних сертифікатів (архітекторів, інженерів-проектувальників, інженерів з технічного нагляду та експертів);
  • супроводження при сертифікації енергетичної ефективності будівель і обстеження інженерних систем для проведення енергетичного обстеження та оформлення енергетичного паспорта будівлі.