РОБОТА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Нажаль, війна вплинула на наше життя і ці зміни відчутні для всіх нас, як в побуті, так і в наших професійних справах. Але не зважаючи на це, всі ми робимо усе від нас залежне для нормалізації ситуації.

Так, Законом України «Про правовий режим воєнного стану» передбачено, що у разі неможливості здійснювати правосуддя судами, які діють на території, на якій введено воєнний стан, може бути змінена територіальна підсудність судових справ, що розглядаються в цих судах, або в установленому законом порядку змінено місцезнаходження судів.

Тому інтереси будь-кого в разі потреби будуть захищені і в цьому Вам допоможе команда професіоналів АО “РІ ГРУП” оскільки однією із найважливіших цінностей, яка є в людини, громадянина – це право на захист та отримання професійної правничої допомоги.

Ми працюємо для захисту Ваших інтересів та вирішуємо справи будь-якої складності.

#revealinginfomation #rigroup #адвокат #юридичнадопомога #захистклієнта #київ #безпека #юристи #правовадопомога #юридичнаконсультація #юристикиїв #адвокати

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90