ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Законом України від 17 березня 2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» запроваджено адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину людей.

Згідно ст. 44-3 КУпАП, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 000 до 34 000 гривень; а для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 до 170 000 гривень).

Відтак, всі підприємці сфери надання послуг мають пам’ятати, що вони несуть відповідальність не лише за власних працівників, а й за клієнтів, які їхніми послугами користуються.

Порушення карантинних обмежень відвідувачами закладів може стати наслідком накладення штрафу на керівника такого закладу.

Чинні карантинні обмеження мають бути спрямовані дійсно на покращення епідеміологічної ситуації в країні, а не на створення штучних перешкод для роботи бізнесу.

Однак, у разі необґрунтованого та свавільного зловживання працівниками правоохоронних органів власними повноваженнями, наявність фіксації дійсної поведінки усіх учасників тієї чи іншої ситуації та грамотна юридична оцінка усіх обставин адвокатом стануть в нагоді для захисту порушених прав.

Звернутись за консультацією з цих та інших юридичних питань ви можете:

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90