ПЕРШІ ШТРАФИ ВІД «ЗВАЖУВАННЯ-В-РУСІ»

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

З 1 жовтня в Україні діють нові штрафи за перевищення габаритно-вагових норм – від 8 500 до 51 000 грн. В Україні запрацювала автоматична фіксація порушень габаритно-вагового контролю (ГВК) з допомогою майданчиків Зважування-в-русі (WiM).

Вже з’являється інформація про штрафи, які надходять. Перший автоматичний штраф за перевантаження — вантажівка рухалась з перевищенням на 39% допустимого навантаження на осі. Також отримувач штрафу виклав у себе на сторінці у Фейсбуці скріншот постанови про адмінпорушення.

Згідно з документом, фура MAN була зафіксована у Запорізькій області з перевантаженням на 16 тон. Штраф – 51 тис грн. У разі отримання постанови про адміністративне правопорушення Ви можете звернутись за допомгою до адвокатів АО «РІ ГРУП» для оскарження та допомоги у справі вказаної категорії.

Сайт: https://advokatdtp.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

Телефон: +38095 358 04 44

#адвокатдтп #адвокатподтп #юристкиев #юристыкиева #помощьпридтп #киев2021 #revealinginformation #юрист #адвокат #юрпомощь #юристи #захист #дтп #Авария#допомога #авто #advokatdtp #дтпкиїв