Адвокати АО РІ ГРУП були раді приєднатись до Форуму національних спільнот України до 30-ої річниці Незалежності України.

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

В ході заходу прийняли участь в дискусії та обговорили з учасниками форуму актуалість питання обєднання та співпаці між спільнотами.

Зокрема, зі сторони АО РІ ГРУП наші коллеги відмітили, що готові надати юридичну допомогу та супровід представникам спільнот, за потреби представляти інтереси в справах та провадженнях.

Керуючий партнер Гоменюк Андрій Миколайович був нагороджений за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток культури України, укріплення взаєморозуміння та взаємозв’язків між національними спільнотами.

Ми вдячні Раді національних спільнот України за запрошення, підняті актуальні питання та нашу довготривалу співпрацю вже протягом 4-х років. АО РІ ГРУП надає юридичний супровід для своїх партнерів та клієнтів.

Для безкоштовної консультації звертайтесь:

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90

#revealinginformation #юрист #адвокат #юрпомощь #защита #безопастность #судебныйспор #Киев #защитаинформации