ХТО МОЖЕ ПРЕДСТАВЛЯТИ ПОТЕРПІЛОГО У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ?

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Аналізуючи практичний аспект супроводження клієнта у кримінальному провадження можна дійти висновку, що особи, які отримали процесуальний статус потерпілого, покладаються на слідчого і сліпо чекають на відновлення свого порушеного права та притягнення винних до відповідальності. Проте орган досудового розслідування за різних причин може зволікати з проведенням слідчих і процесуальних дій, порушувати права потерпілого.

Саме тому, з метою належного дотримання процесуальних прав потерпілого, сприяння швидкого, повного та всебічного досудового розслідування, спонукання органу дізнання чи слідства вживати всіх необхідних заходів необхідно мати представника в особі професійного адвоката, який візьме ці функції на себе та зробить все можливе в рамках правового поля, аби права потерпілого було належним чином відновлено.

Чинним кримінальним процесуальним законодавством передбачено, що потерпілого у кримінальному провадженні може представляти адвокат, уповноважений захищати клієнта на підставі договору про надання правової допомоги.

Якщо вчиненим кримінальним правопорушенням завдано шкоду юридичній особі, в такому випадку її представником може бути її керівник, інша особа, уповноважена законом або установчими документами, працівник юридичної особи за довіреністю, а також особа, яка має право бути захисником у кримінальному провадженні.

Команда професіоналів АО «РІ ГРУП» готова в повному обсязі надати професійну правову допомогу, вести потерпілого протягом всього періоду досудового розслідування та судового розгляду справи, бути з клієнтом аж до моменту прийняття остаточного рішення у справі.

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90

#revealinginformation #юрист #адвокат #юрпомощь #защита #безопастность #судебныйспор #Киев #защитаинформации