ТОП-8 ПОСЛУГ AO “РІ ГРУП”

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

За 4 роки роботи компанії до нас звертались клієнти із сотні різних питань, та звісно є ті, які траплялись найчастіше.

 Ми склали ТОП-8 найактуальніших послуг AO “РІ ГРУП” за кількістю звернень та закритих справ:
м

1. Вирішення судових спорів

За свою професійну практику нам доводилося приймати участь у найскладніших спорах, виходячи з них переможцями. Наші експерти мають на своєму рахунку безпрецедентні судові рішення, винесені на користь клієнтів, права яких ми захищаємо.

2. Захист потерпілого в кримінальному провадженні


Однією з основних засад нашої діяльності є захист прав потерпілих в будь-який законний спосіб. Нажаль, зазвичай люди, що постраждали від кримінальних правопорушень, не знають своїх прав та не можуть повноцінно відстояти їх, захистивши себе. Ми набагато частіше чуємо зі ЗМІ та медіа про порушення чи про утискання прав обвинувачених, яких зазвичай позиціонують в якості жертв, цілковито підмінюючи поняття.

3. Адвокат з ДТП

Здійснюємо невідкладний виїзд на місце ДТП, та захист прав водія при ДТП або порушенні ПДР.

4. Юридичні консультації та інжинірингові послуги у сфері будівництва


Юридичний супровід будівництва — це правовий аутсорсинг «під ключ» для компаній будівельної сфери, в рамках якої наша компанія виконує функціонал штатного юриста або цілого юридичного департаменту.

5. Антирейдерство

Наші спеціалісти мають глибокий досвід вирішення подібних проблем, своїми оперативними та компетентними діями ламаючи плани, які готувались місяцями, та які, в результаті, коштували зловмисникам більше, ніж ті могли уявити.

6. Юридичне супроводження бізнесу

Налагодити свою юридичну захищеність можливо на будь-якому етапі становлення бізнесу, виходячи з індивідуальних потреб підприємства.

7. Міжнародні справи

Нажаль, в нашій країні все ще трапляються одіозні випадки недобросовісного поводження з іноземними інвесторами, які не звикли до подібних проблем та не можуть повноцінно відстояти свої інтереси в незнайомому для них правовому та суспільному середовищі.

8. Аутсорсинг для банків та інших фінансових установ


Дослідження правових можливостей договорів аутсорсингу в банківській діяльності для розвитку підприємництва є актуальним завданням.

Щодня ми отримуємо нові запити та розширюємо свої можливості. Якщо Ви в пошуку вирішення подібних питань чи шукаєте надійну компанію для юридичної консультації – ми на зв’язку.


#revealinginformation #юрист #адвокат #юридичнадопомога

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90