3 “ЗА” КОРОБКОВУ БІТРІКС

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Наряду із ключовими задачами, в процесі впровадження СРМ, одним із головних питань є, яку саме версію системи обрати – хмарну чи коробкову?

Питання непросте та потребує серйозного підходу, тож спочатку розглянемо 3 основні причини, чому варто зупинити свій вибір саме на “коробці”

1. Це – ваша власність. Саме так, купуючи “коробку”, ви більше не залежите ні від підписки, ні від політики компанії стосовно оновлень – ви самі вирішуєте коли і як оновлювати систему та чи робити це взагалі. Всі дані зберігаються у відомому та безпечному місці, що надає додаткову гарантію безпеки.

2. Безпека. Окрім всіх опцій хмарної, власник коробкової версії має безліч можливостей з впровадження майже будь-яких додаткових інструментів безпеки – від двуфакторної авторизації та створення резервних копій даних у будь-який час, до варіанту повного переходу на роботу в локальній мережі без потреби у доступі до інтернету.

3. Повний доступ до коду продукту. Він дає можливість допрацювувати функціонал платформи та реалізовувати власні ідеї під конкретні задачі. У вас є всі можливості по зміні як логіки та алгоритмів (не кажучи вже про всі інструменти для створення нових), так і зміні інтерфейсу програми, суто “під вас” і, як вам подобається. І це все без необхідності кожного місяця платити за підписку!

Ви хочете мати власну систему, де все максимально комфортно і налагодженно суто під ваші потреби та зайвий раз не думати про безпеку данних бізнесу?

Для безкоштовної консультації та з питань впровадження CRM систем звертайтеся:

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90