ДОТРИМАННЯ ПРАВ ПОТЕРПІЛОГО В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ – БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ ОБОВ’ЯЗОК ОРГАНУ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Статус потерпілого в кримінальному провадженні мають особи, яким кримінальним правопорушенням завдано шкоди. А тому, потерпілий якнайбільше зацікавлений у тому, аби відновити свої порушені права, відшкодувати збитки. Для цього йому надано широкий спектр прав, передбачений КПК України, зокрема в частині збирання доказів і подання їх органу досудового розслідування.

Разом з тим, слідчий у провадженні не завжди приймає до уваги звернення потерпілого, ще частіше відмовляє у клопотанні про проведення різного роду слідчих і процесуальних дій, аргументуючи свою позицію великою завантаженістю, службовими відрядженнями, іншим.

З такою ж проблемою стикнулась потерпіла у провадженні, яке розслідується СВ розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в м. Києві, чим була вкрай незадоволена і звернулась до АО «РІ ГРУП».

Оскільки ситуація є досить розповсюдженою, багаторічний досвід АО «РІ ГРУП» в адвокатській практиці з легкістю оскаржив незаконну постанову слідчого про відмову в задоволенні клопотання та зобов’язав уповноважену особу СУ ГУНП в м. Києві прийняти рішення на користь потерпілої.

Завчасне звернення до професіоналів є запорукою позитивного результату в будь-якій справі, а тому запрошуємо до АО «РІ ГРУП» за справжньою адвокатською підтримкою та захистом своїх прав та інтересів.

АО «РІ ГРУП»

ПОВЕРТАЄМО ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ!

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90