МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

АО «РІ ГРУП» вітає із Всесвітнім днем захисту дітей!

Діти – це наше майбутнє, а тому на дорослому поколінні лежить велика відповідальність та обов’язок бути взірцем для молоді, захищати, направляти життєвим шляхом, завжди бути надійною опорою.

Першим серйозним кроком на шляху визнання, дотримання і захисту прав дітей було прийняття Декларації прав дитини 20 листопада 1959 року, яка проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

Законодавство України також постійно вдосконалюється в питанні захисту дитинства, наслідком чого стало існування таким Законів України, як ЗУ «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про освіту», «Про захист суспільної моралі» та інших.

Тому АО «РІ ГРУП» закликає дотримуватись чинного законодавства, забезпечувати захист дітей не тільки на правовому рівні, а й в повсякденному житті, аби молоде покоління зростало на потужній основі!

Усім дітям бажаємо веселого та безтурботного дитинства, а також здійснення найзаповітніших дитячих мрій.

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

Сайт: https://revealinginformation.com.ua/

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90