Як боротися з домашнім насильством? Обмежувальний припис – це реально!

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Домашнє насильство – найбільш розповсюджений злочин у світі. Злочин за закритими дверима. Досить значний період часу, домашнє насильство навіть не визнавалося злочином в Україні. Приїжджаючі поліцейскі за викликами потерпілих поводили себе саме таким чином: «Б’є – значить любить», а про образи, залякування навіть мови не було.

07.12.2017 року ситуація в українському законодавстві кардинально змінилася. В кримінальному кодексі України та Кодексі про адміністративні правопорушення України з’явилися спеціальні склади кримінального та адміністративного правопорушень – домашнє насильство, а також прийняли спеціальний закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Ефективним, дієвим та досить швидким захистом від домашнього насильства є обмежувальний припис відносно кривдника, котрий забороняє кривднику перебувати у місці проживання/перебування потерпілої особи, контактувати з нею особисто чи через третіх осіб, переслідувати та інше.

Порушення обмежувального припису кривдником світить останньому 2 роки обмеження волі!

Адвокати АО «РІ ГРУП» ефективно захищають потерпілих від домашнього насильства. Так, і в даній ситуації адвокатами було здійснено шалену роботу по збору доказів домашнього насильства, і наші зусилля були виправдені. Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 19.05.2021 року було видано обмежувальний припис відносно кривдника! 6 місяців спокою!

Досить терпіти та страждати! Звертайтеся до адвокатів АО «РІ ГРУП»! Швидка допомога АО «РІ ГРУП» завжди поруч!

АО «РІ ГРУП»

ПОВЕРТАЄМО ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ!

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

Сайт: https://revealinginformation.com.ua/

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90