Зі словами вдячності!

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Юридична компанія «Revealing Information» висловлює щиру подяку Бучанське районне управління поліції ГУ НП в Київській області за швидке реагування на виклик з метою протидії рейдерському захопленню, в результаті якого співробітниками правоохоронного органу було затримано семеро нападників.


Співробітниками Бучанського УП ГУНП в Київській області було проявлено винятковий рівень професіоналізму та зразкове відношення до чергового службового виклику з метою виконання почесної мети кожного правоохоронця – служити українському народові гідно та відповідально, бути на поготові 24/7.

Особлива подяка:
– Ткач Андрію Анатолійовичу (Начальник Бучанського управління поліції ГУНП в Київській області);
– Нєбитову Андрію Володимировичу (Начальник ГУНП в Київській області полковник поліції);
– Луговий Віктор Олександрович (Заступник начальника ГУНП в Київській області начальник Слідчого управління, підполковник поліції);
– Малютіну Антону Дмитровичу (Слідчий СВ ВП №2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області старший лейтенант поліції);
– Чигрину Владиславу Романовичу (Слідчий СВ ВП №2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області старший лейтенант поліції);
– Власенку Сергію Володимировичу (Заступник начальника СВ ВП №2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області капітан поліції);
– Жедлаку Іллі Володимировичу (Т.в.о. Слідчого СВ відділу поліції №2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області старший лейтенант поліції).
Та іншим співробітників, за миттєву реакцію та організацію оперативного реагування всіх відповідальних осіб.
Бажаємо Вашій доброзичливій команді успіхів на професійній ниві і процвітання!