Підбірка найкращих фільмів на юридичну тематику за версією юридичної компанії “Revealing Information”

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Шукаєте чим би зайнятись на вихідних? Тепер не доведеться вигадувати чим зайняти вихідні. Юридична компанія РЕКОМЕНДУЄ ДО ПЕРЕГЛЯДУ:

«Маршалл» (Marshall)

Дата виходу: 2017.

Фільм про суддю Верховного суду США Тергуд Маршалл – першого афроамериканця на цій посаді. На початку кар’єри він, як адвокату, отримує спірну справу чорношкірого шофера і він об’єднує зусилля з початківцем адвокатом-євреєм.

«Тільки правда» (TheWholeTruth)

Дата виходу: 2016

Вбито багатого банкіра. Поліція застає його сина поруч з тілом. Докази незаперечні, тож підліток опиняється під слідством. За справу береться адвокат Річард Ремсі.

«Лінкольн» для адвоката (TheLincolnLawyer)

Дата виходу: 2011.

Кримінальна драма про блискучого і щасливого адвоката з Лос-Анджелеса, кар’єру якого поставило на грань краху чергове, на вигляд просте, кримінальне провадження. У центрі уваги.

« Адвокат диявола» (Devil’sAdvocate)

Дата виходу: 1997

Цей фільм – історія про одну з сімейних трагедій, які, на жаль, нерідкі в сім’ях адвокатів. Робота адвоката вимагає бути відповідальною, скрупульозною і вдумливою, вона займає дійсно дуже багато часу. Особисто я нерідко йду зі свого офісу пізно вночі.

«Роман Ізраел, Esq.» (Roman J. Israel, Esq.)

Дата виходу: 2017

Історія досвідченого адвоката з твердою хваткою, Романа Дж. Ізраеля. Низка подій змушує героя піти на крайні заходи, що суперечать його професійним та моральним принципам.

«Адвокат як довірена особа» (PowerofAttorney)

Дата виходу: (1995)

Король кримінального світу Сказе не нехтує брудними методами, щоб уникнути в’язниці. Крім того, він наймає одного з кращих адвокатів, Пола Делакрозе. Пол кидає всі сили на захист Сказе, проте, йому ще поки не відомо, що саме його підопічний причетний до вбивства рідного брата Пола…

«Судити по совісті» (JustMercy)

Дата виходу: 2019

Картина розповість реальну історію обдарованого чорношкірого юриста Браяна Стівенсона. Він присвятив себе боротьбі за рівні права та можливості в суді для найуразливіших верств населення — в тому числі незаможних.

«Темні води» (DarkWaters)

Дата виходу: 2019

Адвокат Роберт Білотт виступає зі звинуваченням в суді проти компанії DuPont, яка десятиліттями цинічно труїла людей, забруднюючи хімікатами питну воду. Чи зможе він пролити світло на правду?

«Мій кузен Вінни» ( MyCousin Vinny)

Дата виходу: 1992

Класична юридична кінокомедія про адвоката-початківця, Віллі Гамбіні, його бовдурів-підопічних Біллі та Стена, і його гостру на язик дівчину Мону Лізу. Хоча фільм належить до жанру комедії, він найбільш правильно показує американську систему правосуддя. Дійсно, чи не єдиний талант Віллі – плескати язиком воду в решеті, Мона Ліза відволікає присяжних лекціями про будову автомобіля, проте в ході фільму, Віллі таки починає розуміти принципи роботи адвоката.

Шпигунський міст”. (Spy Bridge)

Дата виходу: 2015

Цікаве кіно, яке базується на реальних подіях, висуває на перший план простого юриста з страхових спорів, якому судилося прийняти участь в долі радянського розвідника-нелегала Рудольфа Абеля. Хоча, на відміну від двох інших фільмів, він у меншій мірі відбиває суть роботи юриста, цей фільм відмінно показує, що наші навички здатні бути корисні далеко за межами класичної юридичної практики.