Залетіли з обшуком, забрали все – вихід є!!!! АО «Revealing Information» поверне майно та відновить справедливість.

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Так, підчас ряду обшуку слідчими СУФР ГУ ДФС у м. Києві на мережі автозаправних станцій та нафтобаз Києва та Київської області було незаконно вилучене майно.
Слідчим СУФР ГУ ДФС у м. Києві було подано клопотання про арешт паливо-мастильних матеріалів (дизельного палива), які перебували у власності клієнта компанії «Revealing Information». За допомогою злагоджених дій представника юридичної компанії адвоката Книш Сабіни, клопотання слідчого було повернуто як таке, що не відповідає вимогам чинного законодавства.


Крім того, слідчий за погодженням з прокурором звернувся з клопотання про арешт грошових коштів клієнта, вилучених під час проведення вказаного вище обшуку, мотивуючи це тим, що готівкові кошти є об’єктом кримінально-протиправних дій і можуть бути використанні як доказ факту чи обставин вчинення злочину. Під час судового розгляду 02 червня 2020 року в Шевченківському районному суді м.Києва, представниками юридичної компанії «Revealing Information», що діють на захист прав та інтересів клієнта, було подано обгрунтоване клопотання про відмову в задоволенні такого арешту. У клопотанні прокурора про арешт майна відмовлено, правосуддя на стороні справедливості. Таким чином, лише за допомогою професіоналізму представників юридичної компанії, для якої інтереси клієнта завжди на першому місці, права добросовісного власника майна відстояно в черговий раз.
Компанія «Revealing Information» відновлює віру в українське правосуддя!

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90