Фальсифікація продукції є вкрай актуальною темою для обговорення

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Юридична компанія «REVEALING INFORMATION» пропонує скористатися послугами щодо виявлення фальсифікату дезінфекторів, захисту торгового знаку.
Фальсифікат призводить до втрати довіри пересічного покупця до препарату, завдає непоправної шкоди іміджу та репутації виробника. Особливо гостро питання фальсифікату стоїть, коли це стосується ліків, засобів гігієни чи засобів дезінфекції в період пандемії, зокрема дезінфектора (антисептика) для рук.


Антисептик для рук є альтернативою милу і воді для підтримки гігієни рук. За висновками фахівців антисептики для рук на основі спирту є в 100 разів більш ефективним засобом проти вірусів, ніж будь-яка форма миття рук. Саме тому на вказану продукцію є підвищений попит в умовах пандемії, як на дієвий засіб захисту від інфекційних захворювань.
Зважаючи на ці обставини знаходяться ділки, які не турбуючись про захист здоров’я населення, керуючись лише прагненням своєї матеріальної наживи, починають виробляти неякісні препарати під брендами відомих виробників, які жодним чином не захищають осіб, які їх використовують.

Близько 80% вказаного товару продається через мережу Інтернет, де продавці працюють без ліцензії та інших дозвільних документів, і їх діяльність ніхто не контролює, а покупець не бачить продавця та не має можливості оглянути упаковку, інструкцію та супровідні документи, поки не отримає товар на руки.
Тому, контролюючим органам з метою недопущення розповсюдження фальсифікованих засобів дезінфекції в період пандемії, потрібно особливо ретельно відноситись до перевірки документів, що підтверджують походження та якість товару у осіб, які займаються його реалізацією, а громадянам, які придбали неякісний товар негайно повідомляти про точки продажу (інтернет-сайти) та продавців такого товару, оскільки від цього залежить наше з Вами здоров’я.
Виготовлення та збут фальсифікату дезінфекторів призведе до втрати довіри у покупців до продукції, а також іншого асортименту продукції та може завдати непоправної шкоди іміджу виробника. Особливо це питання актуальне в період пандемії, коли на вказану продукцію є підвищений попит, як на дієвий засіб захисту від інфекційних захворювань.
Саме тому слід вживати належних заходів до виявлення фальсифікованої продукції, а також осіб, які займаються її виготовленням та збутом, в чому допоможуть працівники Юридичної компанії «REVEALING INFORMATION».

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90