Наша компанія підтримує майстра з плавання Михайла, і ми впевнені, що цей проект надихне багатьох!

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Український майстер спорту з плавання Михайло Романишин має намір встановити рекорд, пропливши за місяць українську ділянку Дніпра від кордону з Білоруссю до Чорного моря.

“Заплив розпочнеться 5 серпня на кордоні з Білоруссю, а фініш, орієнтовно, відбудеться через 27-30 днів в районі впадання Дніпра в Чорне море”, – сказано в прес-релізі, розданому журналістам.

На прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” в четвер Романишин зазначив, що старт відбудеться в селі Страхолісся Київської області біля кордону з Білоруссю, фінішує він в парку Слави міста Херсон. За його словами, орієнтовна відстань, яке йому належить подолати – майже 1000 км.

Заплив уздовж Дніпра є першим етапом проекту, через рік Михайло Романишин планує уплав подолати Чорне море по маршруту Одеса-Стамбул.

Реалізація проекту дозволить сформувати благодійний фонд допомоги молодим обдарованим спортсменам України і провести дослідження в сфері екології та біології.

“Проект переслідує декілька цілей, але в першу чергу це привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту серед наших громадян і формування благодійного фонду для допомоги дітям”, – заявив організатор проекту Максим Уракін.


В команду Михайла Романишина увійшов заслужений тренер України з плавання Карен Абрамов. “Заплив дасть унікальну інформацію про реакціях людського організму на тривалі фізичні навантаження і тривале перебування у воді. Ми будемо вивчати, наскільки людина може адаптуватися до температури води, яка нижча за температуру повітря, яким може бути психологічний стан людини, коли заплив триває близько місяця по 12 годин в день в будь-яку погоду “, – пояснив Карен Абрамов.


В ході запливу команда Романишина проведе моніторинг стану води в Дніпрі. Згідно з попередньою програмою запливу, спортсмен щодня буде долати близько 30 км і плисти близько 12 годин.

За ним буде слідувати група супроводу, в яку входить його тренер, а спеціальна машина буде підвозити на певні точки спорядження для ночівлі та їжу. Супроводжувати спортсмена також будуть патрулі водної поліції.

Плавець Михайло Романишин додав, що хотів би своїм прикладом відвернути дітей від нездорових звичок і переключити їх увагу на заняття спортом. “Для того, щоб наша країна продовжували з’являтися олімпійські чемпіони у плаванні і в інших видах спорту, необхідні зусилля і бізнесу, і владі, без цього населення буде продовжувати зменшуватися”, – сказав Михайло Романишин.


Багаторазовий учасник міжнародних змагань Ironman Дмитро Стрижов вирішив підтримати М.Романішіна і проплисти разом з ним на одному з етапів проекту.

Експерти Національного реєстру рекордів України зафіксують досягнення плавця.

Наступним етапом проекту стане заплив по Чорному морю від Одеси до Стамбула, який команда планує здійснити в 2020 році.

Проект підтримують провідні українські компанії, які ставлять в пріоритет питання екології та розвитку спорту: компанія Arterium, юридична компанія Revealing Information, “Консалтингова група А-95”, “Maxevents”, інформаційне агентство Інтерфакс-Україна.

“Популяризувавши таким чином заняття фізкультурою і спортом, Михайло виконує дуже важливу місію. Ця ідея близька для” Артеріум “, ми розуміємо наскільки величезну роль фізична активність людини грає в його самопочутті”, говорить Оксана Стефанова керівник служби зі зв’язків з громадськістю корпорації “Артеріум” , яка виступила ідейним партнером запливу.

Її підтримує засновник юридичної компанії Revealing Information, партнер з безпеки запливу Олександр Кеер: “Наша компанія підтримує багато спортивних заходів, не виняток і цей івент; впевнений проект надихне багатьох, причому і спортсменів, і бізнесменів”.

Директор ТОВ “Консалтингова група А-95” Сергій Куюн, заявив про важливість екологічної місії проекту. “Мені сподобалася ідея з допомогою запливу вздовж нашого українського Дніпра привернути увагу держави і суспільства до екологічних проблем. Мені і моїй компанії небайдуже, яку екологію ми залишимо нашим дітям”, – пояснив своє рішення С.Куюн.

Директор “Maxevents” (компанія організатор проекту) Катерина Уракіна висловила впевненість в успішності реалізації проекту і в досягненні поставлених цілей: “Михайло і вся наша команда дуже мотивовані досягти поставленої мети, дякуємо за увагу до проекту ЗМІ, спасибі партнерам, ми відкриті до нових творчим проектам і контактам “.