Юридична компанія “Revealing information” на захисті вітчизняних виробників зерна

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Юридична компанія “Revealing information” на захисті вітчизняних виробників зерна
За даними Української зернової асоціації за результатами 2019/2020 маркетингового року Україною на зовнішні ринки поставлено рекордні 57,2 млн тонн зернових, що є другим в світі показником після США.


На шляху виробників зернових постають багать перешкод, серед яких не тільки погодні умови або ціни на пальне, а й недобросовісні партнери.
Так, група компаній, яка займається експортом зернових з України шахрайським шляхом заволоділа поставленим їй зерном на загальну суму 854 603,1 доларів США, з самого початку не маючи намір здійснювати оплату за поставлену продукцію.
За захистом свого майна вітчизняний виробник зерна звернувся до юридичної компанії “Revealing Information”.
Завдяки швидкому та професійному втручанню працівників юридичної компанії “Revealing information” у ситуацію, що склалась, на поставлене зерно накладено арешт, попереджено його незаконне вивезення за територію України, та вживаються подальші заходи щодо відшкодування завданої правопорушенням шкоди.
Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90
Адреса: м. Чернівці, проспект Незалежності 68-А
Телефон: +38068 836 53 30