МИ ПОВЕРНУЛИ ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ ВАЛЕРІЇ ІЛЛІВНИ.

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Саме такі слова радощів пригадала Валерія Іллівна після засідання Печерського районного суду м. Києва.


Ще в далекому 2017 році шахраї незаконним чином здійснили відчуження квартири, належної Валерії Іллівні, нехтуючи при цьому не лише нормами законодавства, а й просто людяністю, оскільки фактично заволодівши майном бабусі – залишили її замерзати на вулиці, оскільки квартиру перереєстрували на іншу особу, змінили замки, фізично перешкоджали їй отримати доступ до власного місця проживання.
Довгі роки Валерія Іллівна не могла відновити своє порушене право, довгі судові процеси для такої літньої людини негативно відображались на її самопочутті.
І вже майже втративши віру в повернення власної квартири, Валерія Іллівна звернулась до юридичної компанії “Revealing Information”, що фактично стало її першим вірним кроком до відновлення справедливості.
28.01.2021 суддя Печерського районного суду скасував незаконний договір купівлі-продажу квартири, і це є першим кроком до повернення Валерії Іллівні власної квартири.
Професіонали у справі – запорука професіонального результату.
Команда Revealing Information завжди стоїть на охороні прав кожного клієнта!
Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90
Адреса: м. Чернівці, проспект Незалежності 68-А
Телефон: +38068 836 53 30