Група компанії «RI GROUP» спеціалізується на наданні інформаційно–аналітичних, юридичних та охоронних послуг

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Група компанії «RI GROUP» спеціалізується на наданні інформаційно–аналітичних, юридичних та охоронних послуг, а також послуг із забезпечення безпеки в сфері бізнесу.


“LEGAL FORCE” RI GROUP, що входить до складу Групи Компаній «RI GROUP», надає професійні послуги з фізичної охорони (безпеки), комплексний захист всіх сфер Вашого життя: персональну охорону, охорону будинку, автомобіля, цінних вантажів, бізнесу тощо.
Відчуття захищеності – одна з базових потреб людини. Ми усвідомлюємо, що Ви довіряєте нам найцінніше: свою безпеку, безпеку Ваших близьких, майна, бізнесу. Ми ефективно поєднуємо багаторічний досвід роботи і новітні тенденції в сфері охорони. Цінуємо довіру і лояльність наших клієнтів, завдяки чому, постійно покращуємо якість послуг, що надаються. Всі співробітники нашої охоронної компанії регулярно підвищують свій професійний рівень.
Сайт: https://legalforce.in.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/rigroup12/
Instagram: https://www.instagram.com/legal__force/