Якщо Вас грабують Ваші ж «партнери по бізнесу»

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

АО «Revealing Information» вдало здійснює захист прав субєктів господарювання, в тому числі і корпоративних прав учасників Товариств.


Так, відстоюючи інтереси відомого в Україні виробника харчових продуктів у корпоративному спорі, що переріс в кримінальне провадження, адвокатами АО «Revealing Information» було вчинено ряд дієвих заходів, що завадили недобросовісним учасникам ТОВ здійснити розкрадання майна вищезазначеного Товариств.
За сприяння адвоката АО «Revealing Information» Книш С.Е., Ухвалою Святошинського районного суду м. Києва в рамках кримінального провадження за ч.4 ст.191 та ст.206-2 КК було накладено арешт на 100% корпоративних прав недобросовісного Товариства з забороною дій, направлених на внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про зміну керівника, місця знаходження, складу учасників, статутного фонду.
Вказану ухвалу було оскаржено до того ж Святошинського районного суду м.Києва представниками недобросовісних учасників.
Проте, за допомогою ефективних дій адвоката Книш С.Е. було відстояно інтереси добросовісного виробника-акціонера та досягнуто бажаного результату в інтересах забезпечення належного розслідування кримінального провадження та захисту порушених прав виробника, а саме – ухвалою Святошинського районного суду м. Києва 01 червня 2020 року в задоволенні клопотання представників учасників Товариства про скасування арешту майна – відмовдлено.
Слідство триває, винні будуть покарані, справедливість відновлено.
На захисті Ваших прав, АО «Revealing Information».

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90