ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ!  БАНКРУТСТВО ЯК ЗАХИСТ БІЗНЕСУ НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Закон України, який вважає карантин форс-мажорною обставіною, не використовує потрібних питань, залишається з прийняттям рішення про похибку грошових ситуацій, необхідних для перевірки.


Чинним законодавством представлена ​​субсидіарна відповідальність керівництва (управління) підприємства, власників (існує) для незадоволення кредиторських вимог.
У випадку банкрутства боржника з віні його зробили (учасники, акціонери) або люди, що раніше з віні керівника боржника, хто має право давати обов’язки для боржника вказівки чи можуть бути іншим, хто має на увазі, що вони існують, і, зокрема, (учасники, акціонерів ) боржник – юридична особа, або якась особа, використовуючи недостатність маїнської боротьби, може бути покладена субсидіарною реальністю за її необхідність.
Боржник, який вважає, що домігся, щоб його господарство вирішило про відкриття про те, щоб дізнатися, що довірилося, що вимагають одного або того, хто отримав позицію, але, мабуть, не вдалося дізнатись про помилки, які були використані перед найвищою вартістю кредиторів (загроза неплатоспроможності). Якщо керівництво боржника дозволено, що потрібно вимагати, він не використовує особливості для незадоволення вимоги кредиторів.
З відкриттям ви знайдете питання про банкрутство, яке вводить одночасний мораторій на задоволення вимог кредиторів, що визначив у своєму господарському суді. Ухвалено популярність для американського участі у виконанні дійсних.
Мораторій на задоволення вимог кредиторів – це американське розслідування боржників погрозливих осіб, і вони зобов’язані звільнити податківці і службовці (обов’язкові службовці), перевірка яких повідомила, що на сьогоднішній день вказується моральний вигляд, і, відповідно, потрібно перевіряти, і перевіряти, що існує питання ” Язань і пов’язаний з цим розподілом податків і службовців (обов’язкових платежів), дотриманих до дня введення моральної справи.
Після того, як дослідженню було зроблено карантинне та оновлене, було здійснено ефективну діяльність підприємництва, чинним законодавством було запропоновано знайти можливість обрати банкрутство у любимих стадіях (оновлене майно, санація).
Арбітражний керуючий, Адвокат юридичної компанії «Розкриття інформації» – Ігор Головачев.
Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90