ТОВ «ЛЕГАЛ ФОРС» РІ ГРУП

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Група компанії «РІ ГРУП» спеціалізується на наданні інформаційно–аналітичних, юридичних  та охоронних послуг, а також послуг по забезпеченню безпеки в сфері бізнесу.

ТОВ «ЛЕГАЛ ФОРС” РІ ГРУП», що входить до складу «REVEALING INFORMATION»  та надає комплексний захист всіх сфер Вашого життя, тому ми відповідально відносимося до вибору та підготовки кадрів. Наші охоронці проходять підготовку зі стрільби, рукопашного бою, першої медичної допомоги та практикуються швидко реагувати в екстрених ситуаціях. ТОВ «ЛЕГАЛ ФОРС” РІ ГРУП», що входить до складу «REVEALING INFORMATION»  та надає комплексний захист всіх сфер Вашого життя, тому ми відповідально відносимося до вибору та підготовки кадрів. Наші охоронці проходять підготовку зі стрільби, рукопашного бою, першої медичної допомоги та практикуються швидко реагувати в екстрених ситуаціях. Наші співробітники активно тренуються, щоб завжди бути в формі і покращувати свої отримані навички. Всі співробітники компанії не тільки підтверджують, а й завжди підвищують свій професійний рівень, адже ми поєднуємо багаторічний досвід з новітніми тенденціями в сфері охорони.
Legal force гарантує Вашу безпеку!
Зв’яжіться з нами:Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус ЛE-mail: legalforce_@ukr.net Телефони:  +38095 868 35 90; +38067 868 36 90;