Заплив #ВплавьДнепр був зареєстрований в Книзі рекордів України.

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Проект # ВплавьДнепр розпочався 5 серпня на кордоні з Білоруссю, і завершився 10 вересня в Херсоні через 36 днів. Щодня плавець долав близько 30 км, а максимальна відстань, яку Михайло проплив за день складала 38 км.

В ході акції, завдяки регулярному контролю за станом здоров’я спортсмена, були отримані унікальні дані про реальні можливості людського організму, його реакції на тривалі фізичні навантаження.

Можливості людського організму необмежені. Своїми діями ми демонструємо приклад і даємо сигнал новому поколінню, що кожен з нас несе відповідальність за своє майбутнє і майбутнє нашої країни. Упевнений, заплив залишиться в історії України та українського спорту”, – говорить рекордсмен Михайло Романишин.

Завдяки регулярним і системним вимірами води по маршруту запливу, команда рекордсмена отримала інформацію про реальний стан екології Дніпра.

Метою акції було звернути увагу ЗМІ і громадськості на проблеми екології Дніпра та популяризувати спорт, особливо серед дітей та молоді.

“Сподіваюся, що ми привернемо увагу молоді до занять спортом – мінімум гаджетів, побільше свіжого повітря і чистої води! Ми переслідували кілька цілей, але в першу чергу це привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту серед наших громадян і формування благодійного фонду для допомоги дітям-спортсменам», – зазначив організатор проекту Максим Уракін.

Проект реалізовано за підтримки провідних українських компаній, для яких теми екології та розвитку спорту є пріоритетними: компанія Артеріум, юридична компанія Revealing Information, “Консалтингова група А-95”, мережа медичних лабораторій “Синево”, “Maxevents”, мережа АЗС КЛО, інформаційне агентство Інтерфакс-Україна.