Відбулась прес-конференція в Інтерфакс-Україна з участю Керуючого партнера юридичної компанії “ДТП Експерт”

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

04 червня 2019 року відбулась прес-конференція в Інтерфакс-Україна з участю Керуючого партнера юридичної компанії “ДТП Експерт”

Від початку мотосезону в Києві на 30% збільшилася кількість ДТП за участю двоколісного транспорту порівняно з минулим роком.

“Кількість ДТП із відкриття мотосезону зросла на 30%. Від початку сезону вже є кілька загиблих, є більша порівняно з попереднім сезоном кількість важких травм.

Кількість страхових виплат через бюро зростає в зимовий період через використання водіями літньої гуми. За відсутності у винуватця ДТП страховки виплати постраждалим здійснює МТСБУ.

Максимальна сума виплат – 200 тис. грн.

Виплати здійснюються або за підтвердженням витрат, або в мінімальних розмірах. Кількість постраждалих удесятеро перевищує кількість осіб, що отримали виплати зі здоров’я.

Керуючий партнер юридичної компанії “ДТП Експерт” Олександр Кеєр, наголошує що “Важливим чинником є збір первинної інформації на місці здійснення ДТП.

Практика «ДТП ЕКСПЕРТ» свідчить: якість збирання матеріалів не завжди відповідає вимогам законодавства, необхідним для встановлення винної в події особи. Головними причинами неякісного складання матеріалів на місцях є слабкий розвиток культури залучення професіоналів на місце ДТП, зокрема юристів. Переважно люди звертаються до юристів на тій стадії, коли вони або не отримали виплати, або отримали неповну, або суд не встановлює провини особи. Переважно люди звертаються вже після закінчення всіх термінів для притягнення до відповідальності (для адміністративного порушення – три місяці). Якщо працівник поліції оцінив ситуацію неправильно, на практиці перегляд справи займає до року”.

Проблемою також є те, що люди не знають своїх прав. Учасник ДТП має право ознайомитися з матеріалами на місці події, щонайменше сфотографувати план-схему, складену правоохоронцями, а також зробити в них зауваження і доповнення. Винуватцем в ДТП може бути не лише один з учасників події, а й автодори.

“Поліцейський може скласти протокол не лише стосовно учасників ДТП, а й балансоутримувача дороги за неналежний її стан, що призвів до ДТП.