Партнерство з Радою національних спільнот України

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Компанія «REVEALING INFORMATION» працює не тільки з громадянами України, а й націлена на роботу з представниками усіх етнічних груп та національних меншин.


Усі громадяни України є рівноправними незалежно від своєї етнічної групи і законодавство України гарантує всім народам, національним групам, громадянам, які проживають на її території, рівні політичні, економічні, соціальні та культурні права. Але відстоювання своїх прав і інтересів доволі часто може становити труднощі, тож наша компанія готова допомогти в цій нелегкій справі.
Нещодавно між компанією «REVEALING INFORMATION» та Радою національних спільнот України було підписано меморандум про партнерство та співробітництво. Сам меморандум визначає напрямки співробітництва, такі як захист прав і свобод представників усіх соціальних груп, організація заходів спрямованих на підвищення правової поінформованності національних меншин України, створення та використання напрацювань з питань забезпечення вільного розвитку та мирного співіснування всіх етносів на території України.


Если Вы попали в ситуацию, когда Ваши права в этой стране нарушают и ставят под сомнение, обращайтесь в нашу компанию и в Совет национальных сообществ Украины и мы общим усилиями поможем Вам решить эту проблему!