Допомога у суді

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Отримання дозволу від суду на обшук – справа не проста та, доволі часто, займає багато часу чи навіть не досягає успіху.

З такою проблемою до нас звернувся потерпілий, транспортними засобами якого незаконно заволоділи особи, які переховували їх у себе. Спочатку, потерпілий не одноразово звертався до поліції, щоб у рамках вже відкритого та зареєстрованого кримінального провадження, було отримано і проведено обшук на предмет наявності у підозрюваних зниклого майна. Але, нажаль, це не отримало ніякого результату. Далі за справу взялися адвокати нашої компанії, які своїм професіоналізмом та кропіткою працею домоглися задовольняння клопотання на обшук.
Вчасно отримати дозвіл на обшук необхідно, тому що підозрювані в будь-який момент можуть знищити докази з метою укриття слідів злочину.
Відстояти справедливість і власні права та інтереси – справа не однієї людини. Не гайте час і звертайтеся одразу до спеціалістів нашої компанії, які швидко і ефективно вирішать ваші правові проблеми.