Як захиститися від шахраїв

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

В даний час почастішали випадки подвійної реєстрації автомобілів кримських власників, які тепер перебувають на території України.

Якщо ви стали жертвою шахраїв щодо вашого власного авто, то юридична компанія «REVEALING INFORMATION» спільно з «Севлюш Консалтинг» надає дуже широкий спектр послуг по захисту ваших інтересів. Так, для прикладу, до нас звернулася особа, що є власником автомобіля BMW X6 з реєстрацією у м. Севастополі, у зв’язку з тим, що їй стало відомо про наявність “двійника” її автомобіля. Зазначені обставини обумовили неможливість особи повною мірою реалізувати надані їй законом права по володінню, користуванню та розпорядженню своїм майном. Після заключення договору про надання юридичних послуг, наші фахівці встановили місце реєстрації авто “двійника” (один з обласних центрів України), державні номери та місцезнаходження транспортного засобу. Надалі, завдяки кропіткій праці представників інтересів заявника в державних органах та наших фахівців, реєстрацію автомобіля “двійника” було анульовано, а власнику повернуто весь комплекс законних прав щодо автомобіля, який йому належить. Це лише один з прикладів успішного відстоювання нами прав та інтересів клієнта, адже наша компанія та компанія наших партнерів має значний досвід у вирішенні таких питань. Тож, якщо ви потребуєте юридичного захисту ваших прав та інтересів, наші компанії допоможуть вам у цьому!