Блог

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.
08.04.2021

АО «РІ ГРУП» ПОВЕРНУЛО ВІРУ В ПРАВОСУДДЯ ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН»

А ти знаєш як повернути на власний рахунок системи електронного адміністрування податковий кредит? Відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу України Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” з 1 січня 2015 року запроваджено систему електронного адміністрування податку на додану вартість. Так, платники податків сплачують податки не на бюджетний рахунок Державної казначейської служби, а на власний електронний рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ.
17.03.2021

Антирейдерство

Періодично, з різних регіонів України лунають історії про спроби рейдерського захоплення бізнесу, майна або землі тощо. За інформацією Опендатабот в Україні стається близько 400 рейдерських захоплень щороку. Історії з різними масштабами – від невеликих фермерських господарств до системного, містоутворюючого бізнесу.
05.03.2021

Артем Ковбель: розкрити шахрайство у фінансовій звітності. Чотири прості способи

Фінансова звітність завжди готова розповісти, чи є серед ваших співробітників шахрай, який привласнює собі частину корпоративного доходу. Потрібно тільки правильно дивитися. У цій колонці для Finance.ua хочу розповісти про деякі принципи. Їх знання особливо стане в пригоді тим власникам, які не люблять бухгалтерію і звикли скидати всі пов’язані з нею питання на найманий персонал.
25.02.2021

Яка відповідальність чекає на людину, яка не сплачує аліменти

Третина всіх проваджень, які розглядаються в українських судах – це позови про стягнення аліментів.