Блог

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.
02.12.2021

УГОДА ПРО АРБІТРАЖ

Останнім часом поширеною є тенденція укладання арбітражної угоди. Зокрема, якщо між сторонами виникають комерційні відносини, вони все частіше надають перевагу Арбітражу, як альтернативному способу вирішення спорів.
30.11.2021

Шановні водії, у зв’язку з ускладненням погодних умов через туман — видимість на дорогах міста та області низька

За таких погодних умов юридична компанія «ДТП ЕКСПЕРТ» закликає водіїв бути особливо уважними та обережними, дотримуйтесь правил дорожнього руху.
27.11.2021

Юридична компанія «ДТП ЕКСПЕРТ» водіям та пасажирам нагадує про невеликий мокрий сніг

Зважайте на погодні умови! Водії, будьте уважними за кермом, стежте за дорожньою обстановкою та дотримуйтесь правил дорожнього руху. Нагадуємо водіям, що необхідно замінити шини на своєму авто на зимові.
26.11.2021

Керуючий партнер VIGILANT RI GROUP Артем Ковбель, виступив в якості викладача по захисту від «Темних сил фінансових зловмисників»

Керуючий партнер VIGILANT RI GROUP Артем Ковбель, виступив в якості викладача по захисту від «Темних сил фінансових зловмисників», на курсі корпоративної безпеки Ассоціації професіоналів корпоративної безпеки України, членом правління якого він є. Тема виступу: «Фінансової грамотності та необхідності вміння читати фінансову звітність компанії».