Блог

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.
16.05.2022

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТВОЮ ДОМІВКУ ЗРУЙНОВАНО? КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА «РІ ГРУП»

24.02.2022 війська рф без оголошення війни вторглись на суверенну територію України та розпочали бойові дії. Ворог веде вкрай небезпечну та злочинну тактику, спрямовану на знищення мирного населення, завдаючи ударів та масованих обстрілів бомбардувань авіацією, обстрілів з важкої артилерії, систем залпового вогню, некерованих ракетних комплексів по жилим кварталам міст і населених пунктів. Від терористичних атак орків гинуть і травмуються люди, а також повністю чи частково знищується житло та майно українців.
06.05.2022

РОБОТА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Нажаль, війна вплинула на наше життя і ці зміни відчутні для всіх нас, як в побуті, так і в наших професійних справах. Але не зважаючи на це, всі ми робимо усе від нас залежне для нормалізації ситуації.
29.04.2022

ЗАКОН ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Набув чинності Закон № 2169-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян”.
21.04.2022

21 КВІТНЯ 2022 РОКУ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ КОМПАНІЇ «ДТП ЕКСПЕРТ» ТА МОТОШКОЛИ “YELLOW RIDE”

Андрій Гоменюк, вкотре нагадав про необхідність знань правил дорожнього руху та сам пройшов перше заняття з навичок водіння на мотоциклі класу стріт.