ВИ НЕ СПЛАТИЛИ ШТРАФ, ВІДКРИТО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ, АВТОМОБІЛЬ В РОЗШУКУ, РАХУНКИ ЗАБЛОКОВАНІ, А ВАМ ПРО ЦЕ НАВІТЬ НЕ БУЛО ВІДОМО. ЩО РОБИТИ?

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Порушники ПДР України заборгували до бюджету вже понад 1 млрд гривень.

Щодо водіїв, які невчасно сплатили штраф, відкриті виконавчі провадження, але через відсутність ефективної системи сповіщень рівень погашення заборгованості залишається на досить низькому рівні.

Отже, скільки днів надається на сплату штрафу за порушення ПДР України?

  • Штрафи за порушення ПДР, які накладають патрульні на місті – 15 діб.
  • Штрафи за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі або інспекторами з паркування – 30 діб.

Сума штрафу може бути вдвічі меншою, якщо порушник сплатив штраф протягом перших 10 днів з дати складення, а подвоюється через 30 діб з дня ухвалення постанови про адміністративне правопорушення

Які санкції накладає виконавець у разі прострочення по несплаті штрафу?

  • Арешт банківських рахунків
  • Арешт транспортного засобу
  • Заборона виїзду за кордон

Перевірити, чи є проти вас виконавче провадження можливо на сайті Єдиного реєстру боржників, також можливо отримати за місцем реєстрації лист від виконавчої служби.

Адже набагато гірше дізнатися про наявність виконавчого провадження за несплату штрафу ПДР від працівника прикордонної служби або бути зупиненим працівником патрульної поліції, яка конфіскує ваш автомобіль.

У разі, якщо Ви знайшли актуальні дані щодо себе в Єдиному Реєстрі Боржників вам потрібно звернутися до виконавчої служби за місцем реєстрації та отримати актуальну суму боргу із реквізитами щодо їх сплати.

Після оплати штрафу потрібно повідомити виконавця, та надати квитанцію про оплату, закриття виконавчого провадження відбувається не пізніше наступного робочого з дня надходження документів, тоді ж і можна звернутися про отримання постанови про закриття виконавчого провадження.

Що робити, якщо штраф наклали помилково?

В Україні один і той самий номерний знак може бути закріплений за транспортними засобами різного типу (вантажівкою, легковим автомобілем, мотоциклом) через що водії отримують штрафи за порушення, які вони не здійснювали. В такому разі потрібно звернутися до управління патрульної поліції та написати Заяву про помилково винесену постанову, у разі якщо цей підтверджується поліція має переоформити постанову на водія, який здійснив правопорушення.

Звернутись за консультацією з цих та інших юридичних питань ви можете:

https://advokatdtp.com.ua/
м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
+38095 358 04 44

#ДТПЕКСПЕРТ #Адвокаткиев #ДТП #Юридическиеуслуги #Юристонлайн #Юридическаяконсультация #Адвокат #адвокатдтп #адвокатподтп #юристкиев #помощьпридтп