«ДТП ЕКСПЕРТ» НАГАДУЄ ПРО ОБОВ’ЯЗКОВІСТЬ ВВІМКНЕННЯ БЛИЖНЬОГО СВІТЛА ФАР ПОЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ.

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Згідно п. 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

Виконання таких вимог з боку водіїв пояснюється необхідністю покращення розпізнання та позначення транспортних засобів під час руху, що призведе до зниження рівня небезпечних ситуацій на дорозі.

Також інформуємо, що недотримання вимог вказаної норми може призвести до притягнення водія до адміністративної відповідальності за ст. 122 КУпАП, що передбачає порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів.

Тому, «ДТП ЕКСПЕРТ» наголошує про необхідність уважного ставлення до Правил дорожнього руху під час керування транспортним засобом.

Сайт: https://advokatdtp.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

Телефон: +38095 358 04 44

#адвокатдтп #адвокатподтп #юристкиев #юристыкиева #помощьпридтп #киев2021 #revealinginformation #юрист #адвокат #юрпомощь #юристи #захист #дтп #Авария#допомога #авто #advokatdtp #дтпкиїв