ТИ СТАВ ЖЕРТВОЮ ЗЛОЧИНУ? ЩО РОБИТИ?

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Кожного дня ми отримуємо звернення від наших клієнтів з юридичних питань, консультуємо та надаємо допомогу у вирішенні. Не рідко звертаються жертви, а саме з кримінальних правопорушень.

з основних засад нашої діяльності є захист прав потерпілих в будь який законний спосіб. Нажаль, зазвичай люди, що постраждали не знають своїх прав та не можуть повноцінно відстояти їх, захистивши себе.

То ж що робити якщо ви вже СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ЗЛОЧИНУ?

Перш за все варто оперативно звернутись до правоохоронних органів, але часто питання на довгий час лишається без розгляду чи слідство ведеться повільно. Саме в таких випадках варто звернутись за юридичною допомогою, коли наші спеціалісти зможуть пришвидшити розгляд справи, та притягнути винних осіб до відповідальності.


Своєчасність звернення значно збільшить шанси розкрити злочин по «гарячих слідах» і затримати правопорушників.

Якщо Ви стали жертвою злочину – можете звернутись за безкоштовною консультацією до АО «РІ ГРУП»

АО «РІ ГРУП» невідступно відстоює законні права потерпілих, користуючись багаторічним досвідом та високою кваліфікацією наших першокласних юристів та кримінальних експертів.

#revealinginformation #юрист #адвокат #юридичнадопомога #захистпотерпілого #юристкиїв #допомогаадвоката

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90