ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

В рамках корпоративної безпеки, на сьогоднішній день, цифрова безпека займає ключову позицію. Порушення цілісності даних і витік як внутрішньої інформації компанії, так і даних клієнтів, тягне за собою незворотні наслідки.

Для того, щоб компанія могла працювати спокійно і займатися виключно основними завданнями, не розсіюючи свою увагу на запобігання подібних фактів або «гасіння пожеж», коли вже це допустили, про дане питання варто подбати спочатку.

Саме тому ми запускаємо додатковий напрямок з впровадження інформаційних систем, які будуть не тільки оптимізувати процеси наших клієнтів, а й забезпечувати збереження даних. Залежно від масштабів компанії, ресурсів, специфіки роботи, вимог безпеки ми підбираємо і налаштовуємо коробкову або хмарну версію CRM та ERP систем, даємо рекомендації з політики безпеки, проводимо навчання співробітників і супроводжуємо на постійній основі.

Якщо Ви вже зіткнулися з питанням збереження даних і знаходитесь в пошуку рішень – залиште запит і наші фахівці Вас детально проконсультують і підберуть оптимальне рішення.

Вас детально проконсультують і підберуть оптимальне рішення.

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90