ЗАХИСТИ МАБУТНЄ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ!

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

В сучасному господарсько-правовому полі України діє чимало чинників, які негативно впливають на економічну безпеку підприємства (зокрема, високий рівень тінізації вітчизняної економіки, неконтрольована приватизація, розвиток олігархізму і корумпованість органів державної влади, високий рівень монополізації окремих галузей та ринків, недобросовісна конкуренція, відсутність прозорої податкової системи і т.д.).

На цьому фоні однією з актуальних проблем функціонування економіки є поширення випадків незаконного привласнення чужого приватного бізнесу, тобто рейдерство, саме тому питання протидії такому явищу є одним з найактуальніших.

АО «РІ ГРУП» допомагає вибудовувати лінії оборони проти рейдерства, а також повернути власнику бізнес у разі вчинення відносно нього неправомірних дій та позбавлення можливості керувати підприємством.

Наше завдання – це швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення, надання правової допомоги, сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності.

АО «РІ ГРУП»

ПОВЕРТАЄМО ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ!

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90