ЗАПОБІГАЙ, АБИ НЕ БОРОТИСЬ З НАСЛІДКАМИ!

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

АО «РІ ГРУП» надає широкий спектр юридичних послуг у сфері кримінального, цивільного, господарського, трудового права.
За весь час існування нашого об’єднання, професійною командою адвокатів було вирішено багато справ на користь клієнта, повернуто багато об’єктів власності, безпідставно вилучених у клієнтів під час незаконних дій з боку злочинців або правоохоронних органів, прийнято велику кількість позитивних рішень з боку суду, які є результатом професійного відстоювання прав клієнта адвокатами АО «РІ ГРУП».

Але, практика сьогодення свідчить, що громадяни нашої держави віддають перевагу у зверненні до професіоналів після того, як невірне рішення вже було прийняте, власність відібрано, конфлікт не врегульовано.

Як наслідок, стаються випадки, коли ситуація обертається для особи не найкращим чином і все ж таки доводиться звертатись до професіоналів.

В таких випадках юридичний аналіз справи свідчить про те, що питання клієнта на етапі відкриття вирішувалось би легко, швидко, а будь-яких негативних наслідків можна було уникнути. Проте, той стан ситуації, з якою звертається клієнт, вимагає докладання максимуму зусиль, і що саме головне- часу.

Саме тому, з метою збереження сил, часу, витрат, нервів у питаннях, що вимагають докладання рук адвокатів, АО «РІ ГРУП» закликає не зволікати зі зверненням до адвоката, оскільки це збереже ваш спокій від втручання, а гаманець – від зайвих втрат!

АО «РІ ГРУП»

ПОВЕРТАЄМО ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ

Сайт: https://www.revealinginformation.com.ua/

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90