ЩО РОБИТИ, КОЛИ НІЧИМ СПЛАТИТИ НЕПОМІРНІ СУДОВІ ЗБОРИ!?

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Кожен має право звернутися до суду за захистом своїх прав та свобод.

Однак, чи кожен має змогу сплатити судовий збір!? Враховуючи, що з кожним роком розмір судового збору зростає, а у випадку господарського судочинства, взагалі може сягати 794 500 грн. (максимальна сума станом на сьогодні), не говорячи вже за ще збільшені розміри сплести за подання апеляційних та касаційних скарг…

Так, в нашому випадку Клієнтом РІ ГРУП була фізична особа, поручитель по кредитному договору, який вона не підписувала, а ця справа розглядалась за правилами господарського судочинства.

Незважаючи на оскарження договору поруки, суддя Господарського суду м. Києва ухвалила рішення та стягнула в тому числі з Клієнта (фізичної особи) кредитні кошти в розмірі майже 22 мільйонів гривень.

Почеркознавча експертиза в процесі, але ж рішення суду про стягнення вже є. Звичайно виникла гостра необхідність в оскарженні вказаного рішення, однак судовий збір за подання апеляційної скарги становив ПІВМІЛЬЙОНА гривень! Ким же потрібно працювати, щоб такі кошти отримувати!?

Адвокатами РІ ГРУП була здійснена робота по збору доказів та подання клопотання з поясненнями ВНАСЛІДОК ЧОГО апеляційне провадження відкрито та Клієнта звільнено від сплати судового збору у розмірі 513 тис. грн.

АО “РІ ГРУП” вкотре довело, що безвихідних ситуацій не буває.

АО “РІ ГРУП” застосовує у своїй діяльності індивідуальний підхід до проблеми кожного Клієнта, що дозволяє Клієнту максимально ефективно застосовувати Закон для реалізації своїх прав та інтересів.
Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90