А ВАШІ АДВОКАТИ ПОВЕРТАЮТЬ ВАМ ВИТРАЧЕНІ КОШТИ ЗА НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!?

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Ринок правничої допомоги в Україні наразі дуже широкий. Станом на 11 листопада 2020 року в Єдиному реєстрі адвокатів України зареєстровано 58 776 адвокатів.

Звичайному пересічному громадянину та/або юридичній особі дуже важко знайти кваліфіковану професійну правничу допомогу серед такої кількості адвокатів. Звичайно, дійсно професійна правнича допомога адвокатами оцінюється відповідно.

Лише в поодиноких випадках, коли б суди задовольняли відшкодування витрат на адвоката Стороні в повній мірі, при цьому часто наводять досить безглузді причини, наприклад, часу перебування в судових засіданнях (коли вони продовжуються по 10 хвилин) тощо.

Чомусь суди не звертають уваги на дійсно витрачений час на підготовку до судових засідань, численні години пошуку судової практики, очікування судового засідання по 5 годин поспіль…чим знецінюють саму професію.
Однак в нашій справі, суд, хоча і не оцінюючі виконану роботу адвокатів, висловив позицію щодо свободи договору, в тому числі його ціни, ЗАДОВІЛЬНИВШИ при цьому відшкодування на користь Клієнта реального гонорару адвокатського об’єднання за надані послуги, зокрема в сумі 30% від ціни позову.

Рухаємося до Європи, «господа»).

Ознайомитись з рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/96405885

АО «РІ ГРУП»

ПОВЕРТАЄМО ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ!

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л

Сайт: https://revealinginformation.com.ua/

E-mail: rigroup@revealinginformation.com.ua

Телефони: +38095 868 35 90 +38067 868 36 90