АО «РІ ГРУП» ПОВЕРНУЛО ВІРУ В ПРАВОСУДДЯ ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН»

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

А ти знаєш як повернути на власний рахунок системи електронного адміністрування податковий кредит?
Відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу України Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” з 1 січня 2015 року запроваджено систему електронного адміністрування податку на додану вартість. Так, платники податків сплачують податки не на бюджетний рахунок Державної казначейської служби, а на власний електронний рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ.

Про що йде мова?
За допомогою системи електронного адміністрування ПДВ платники податків самостійно сплачують суму своїх зобов’язань з ПДВ на особистий електронний рахунок, надалі кошти надходять до бюджетного рахунку. Однак, трапляються випадки, коли органи державної влади у сфері податкового контролю перераховують кошти не на електронний рахунок платника податку, а одразу на бюджетний рахунок ДКС. Такі зарахування стають підставою для відображення заборгованості в системі електронного адміністрування ПДВ платника податків. Тобто, такі дії органів державної влади перешкоджають платникам податків у здійсненні їх діяльності належним чином.

Як вирішити зазначену проблему?
На наше переконання, правильне обґрунтування того, що вищезазначені дії органів держаної влади є незаконними, а також побудова грамотної правової позиції є ефективним способом для захисту прав платників податків від порушень органів державної влади в системі електронного адміністрування ПДВ.
Адвокати нашої компанії є досвідченими фахівцями у вказаній сфері. Так, завдяки комплексному та професійному підходу, адвокати звернулись до суду в інтересах клієнта та отримали позитивне рішення (на користь клієнта). Зокрема, рішенням суду було зобов’язано ДФС України збільшити в даних системи електронного адміністрування ПДВ клієнта реєстраційний ліміт та відобразити відповідне збільшення в системі електронного адміністрування ПДВ.
Рішення суду було виконане, а тому, клієнту компанії збільшено реєстраційний ліміт в даних системи електронного адміністрування ПДВ.
Ознайомитись з рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/88624682
Таким чином, адвокатам АО «РІ ГРУП» вдалось виключно у законний спосіб відновити порушенні права клієнта, та, власне, повернути віру в українське правосуддя.


АО «РІ ГРУП»
ПОВЕРТАЄМО ВІРУ В УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ!

Главная