Однією з переваг Адвокатського об’єднання «REVEALING INFORMATION GROUP» є комплексний підхід до вирішення питання особи, яка звернулась до нас за правовою допомогою.

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Це свідчить про те, що в колективі є професіонали з різних галузей юриспруденції, що значно економить кошти і час Клієнта на вирішення його питання.
Останнім прикладом зазначеного є супровід Клієнта у справі про адміністративне правопорушення, яка пов’язана з виборчим процесом.


Щодо нашого Клієнта за, начебто, розміщення агітаційних матеріалів з порушенням закону, було складено протокол про адміністративне правопорушення, який разом з іншими матеріалами справи було скеровано до суду для притягнення Клієнта до відповідальності у вигляді штрафу.
Адвокати підготували план захисту Клієнта, який полягав у тому, що поліцейський, який склав цей протокол, не довів вини Клієнта у скоєному, про що були надані додаткові докази.
В судовому засіданні адвокат виклала нашу позицію у справі, вказала на суттєві порушення при складанні протоколу, на спростування інкримінованого порушення закону надала докази, а також звернула увагу суду на неправильність складання протоколу, тобто порушення процедури. Зокрема, поліцейський, який склав протокол, не зазначив точне місце (адресу) скоєння правопорушення, найменування політичної партії, від імені якої велась політична агітація, відсутні фотографії, які підтверджують факт скоєння правопорушення.
Адвокатом переконливо доведено свої заперечення до суду, наслідком, чого стало ухвалення судом постанови про закриття провадження у справі.
Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а, корпус Л
Сайт: https://revealinginformation.com.ua/
E-mail: revealing@ukr.net
Телефони: +38095 868 35 90
+38067 868 36 90