Нерідкі ситуації, коли Драгер показує неправдиві результати!

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Серед послуг, котрі надає Revealing Information, є захист прав та інтересів Клієнта в справах про адміністративні правопорушення, а саме 130 КУпАП (перебування водія у стані алкогольного сп’яніння).

27.12.2019 року о 22.26 год. було безпідставно зупинено Клієнта Компанії, запропоновано пройти огляд на стан сп’яніння. Клієнт, розуміючи, що не вживав алкоголю, погодився на проходження огляду за допомогою приладу Драгер, та, незрозуміло з яких причин, Драгер встановив вміст алкоголю в крові, що втричі більше перевищує допустимі норми.

На місце події виїхав адвокат Компанії та були вчинені всі можливі дії по встановленню причин несправності драгера та доведенню невинуватості Клієнта, в томі числі проходження огляду в медичній установі.

На підставі вказаного була сформована доказова база та вже безпосередньо в суді на першому судовому засіданні доведено факт невживання Клієнтом алкогольних напоїв та порушення працівниками поліції процедури проходження огляду на стан сп’яніння, внаслідок чого результати Drager 6810 визнано недійсними, а тому суд закрив справу у зв’язку з відсутністю події і складу правопорушення.

Revealing Information

Повертаємо віру в українське правосуддя !!!