Як знайти голку в стогу сіна

Ми - команда експертів широкого спектру, яких об’єднує багаторічний досвід, повага до закону та прагнення захищати постраждалих, а не задовольняти інтереси злодіїв.

Викрадення автомобіля зараз справа не рідкісна, а ще частіше розповсюджено заволодіння транспортним засобом та спецтехнікою шахрайським шляхом, тобто з укладанням фіктивних договорів купівлі-продажу, лізингу, оренди, викупу. У зв’язку зі складною економічною ситуацією у країні, люди та цілі компанії потрапляють до рук таких шахраїв.
Так нещодавно до нашої компанії за допомогою у розшуку даної спецтехніки звернулася лізингова компанія, котра стала жертвою такого шахрая. У 2014 році, під приводом укладання лізингового договору, підозрюваний заволодів гусеничним екскаватором Volvo 290, який належав компанії, чим завдав її матеріальних збитків в особливо великому розмірі. Підозрюваний намагався приховати факт шахрайських дій, обумовлюючи зникнення екскаватору тим, що той перебував на окупованій території і у зв’язку з бойовими діями не було можливості повернути його власнику.
Спільними зусиллями нашої компанії та органів правопорядку – Національної поліції України, було встановлено місцезнаходження екскаватора, який є власністю постраждалої компанії, що звернулася до нас за допомогою.